To linia mebli biurowych charakteryzująca się dobrymi, funkcjonalnymi rozwiązaniami przy aranżacji wielu stanowisk pracy.

Meble pracownicze OGI OFFICE N

Szeroka gama biurek, stołów, szaf i kontenerów zapewnia wysoką funkcjonalność spełniając wymagania wszystkich użytkowników. Panele dzielące w ciepłych, żywych kolorach zapewniają klimat prywatności i sprzyjają miłej atmosferze.
Podstawa biurka w kształcie litery „C” nadaje typowego biurowego charakteru. Zewnętrzna osłona kolumny nogi przez prosty demontaż umożliwia łatwe przeprowadzenie przewodów kablowych.
Rozwiązanie prowadzenia przewodów kablowych w nodze biurka z ergonomicznym blatem daje swobodę i łatwość w organizacji pracy.

Meble pracownicze OGI OFFICE U

Układy wielostanowiskowe oparte na wspólnej nodze maksymalnie upraszczają organizacje przestrzeni oraz tworzą wygodne, praktyczne stanowiska pracy. Minimalne wykorzystanie elementów do tworzenia układów ułatwia aranżowanie i montaż mebli.
Wysokość szafek i kontenerów dopasowana do wysokości biurek pozwala na organizowanie stanowisk pracy o większej powierzchni użytkowej.
Stoły konferencyjne są uzupełnieniem systemu. Liczne kształty i wielkość stołów dają szerokie możliwości w organizowaniu pomieszczeń o różnych powierzchniach. Szafy dostępne są z drzwiami pełnymi oraz szklanymi z charakterystyczna aluminiową ramką.

Meble pracownicze OGI OFFICE V

Elastyczność systemu pozwala na łatwe organizowanie i dokonywanie w nim zmian. Szeroka gama biurek o różnych kształtach umożliwia tworzenie pojedynczych oraz wielostanowiskowych miejsc pracy.
Proste kształty mebli tworzą harmonie i ład. Pozwala to na większą koncentrację przy pracy.

Meble pracownicze OGI OFFICE Y

Biurka w uzupełnieniu z przystawkami i szafami nie tylko tworzą stanowiska do codziennej pracy, ale przy odpowiedniej aranżacji stanowią doskonałe miejsce do prowadzenia dużych konferencji.
Dobrze zorganizowane miejsce pracy ułatwia szybką wymianę informacji i ułatwia pracę w zespole. System zapewnia tworzenie ciekawych kompozycji kolorystycznych z płyty, tkaniny i metalu.
Modułowość systemu umożliwia tworzenie prostych rozwiązań wielostanowiskowych miejsc pracy.
Szafy i regały z drzwiami przesuwnymi i żaluzjowymi są doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza w pomieszczeniach o małych powierzchniach użytkowych.

Meble pracownicze OGI OFFICE A

Wygoda i ergonomia to najważniejsze cechy projektowanych przez nas stanowisk pracy. Biurka OGI A dopasowują się kształtem do potrzeb właściciela. Blaty biurek mogą być proste lub wcięte. Dostępne są w kolorach buku, dębu kanadyjskiego, kasztanu, brzozy polarnej, cocoa, białego pastelu oraz orzecha nizinnego. Nogi dostępne są w wersji aluminium (satinato) i białego połysku. Kolekcja OGI A to biurka, kontenery i szafki – całościowe wyposażenie zapewniające porządek i dobrą organizację pracy.

Meble pracownicze OGI OFFICE Q

OGI Q to proste, klasyczne biurka dla ceniących wygodę minimalistów. System możliwy jest w wersji menadżerskiej z szafką podtrzymującą konstrukcję biurka, która będąc nieodłączną częścią systemu, pozwala na zachowanie porządku w biurze. Blat biurka dostępny jest w kolorach buku, dębu kanadyjskiego, kasztanu, brzozy polarnej, cocoa, białego pastelu oraz orzecha nizinnego. Nogi – aluminium (satinato) i biały połysk. Kolekcja OGI Q to biurka, kontenery i szafki – całościowe wyposażenie zapewniające porządek i dobrą organizację pracy.

Meble gabinetowe OGI OFFICE QUANDO

Stoły konferencyjne OGI OFFICE

Prosta forma i funkcjonalne rozwiązania konstrukcyjne w stołach konferencyjnych umożliwiają aranżowanie w różnych układach w zależności od wielkości powierzchni.

Duża elastyczność i funkcjonalność rozwiązań pozwala na dostosowanie aranżacji niezależnie od wielkości i charakteru pomieszczenia. Zastosowane gniazda sieciowe w blacie stołu ułatwiają dostęp do łącza sieciowego i internetowego.

Cennik OGI OFFICE

Katalog OGI OFFICE

Katalog OGI OFFICE QUANDO

Atesty

Zamówienie