Misją Marbet Style jest dostarczanie rzeczy pięknych, wytwarzanych w oparciu o autorskie projekty wyróżniające się nieszablonową estetyką.

Kolekcja FIN

Kolekcja sof i foteli FIN nawiązuje do najlepszych tradycji polskiego wzornictwa z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Ponadczasowy design oparto na prostych liniach, harmonijnych kształtach i starannie wykonanych detalach. Jednocześnie meble z tej kolekcji są bardzo praktyczne i funkcjonalne, a ich bogata wariantowość daje duże możliwości indywidualnej aranżacji wnętrza. Kolekcja FIN to przede wszystkim dobre naturalne materiały. Wełna na siedziskach oraz kształtki sklejkowe w naturalnych kolorach drewna – dębu, orzecha i brzozy. Sofy i fotele FIN dostępne są w wersji z podłokietnikami lub bez nich.

Kolekcja NEON

Kolekcja NEON nawiązuje do najlepszych lat polskiego modernizmu. Składa się z trzech foteli kubełkowych o rozpoznawalnych dla tego okresu bryłach. Harmonijny kształt oparcia podkreślony z zewnątrz charakterystycznym ścięciem, umieszczony na wysokich nogach, to główne cechy mebli z tej kolekcji. NEON to fotel, który rośnie wraz z przestrzenią. Dostępny w trzech rozmiarach S (small), M (medium) i L (large) idealnie wkomponowuje się w każde wnętrze.

Kolekcja ONLY

Kolekcja ONLY to wygodne, opływowe w kształcie sofy i fotele umieszczone na stelażach z rurek giętych. Odpowiednio wyprofilowane oparcie i głębokie siedzisko gwarantują komfort wypoczynku. Dopełnieniem kolekcji ONLY jest pufa. Wszystkie meble ONLY tapicerowane w ekoskórze standardowo posiadają charakterystyczną stebnówkę w kolorze kremowym.
Stelaż dostępny w kolorach chrom, czarny i alu.

Kolekcja ONLY PLUS

ONLY PLUS to kolekcja komfortowych foteli obrotowych o stabilnej podstawie, głębokim siedzisku oraz odpowiednio wyprofilowanym oparciu. Dopełnieniem fotela ONLY PLUS na podstawie typu krzyżak jest sofa. Wszystkie meble ONLY PLUS tapicerowane w ekoskórze standardowo posiadają charakterystyczną stebnówkę w kolorze kremowym..

Kolekcja NOBLE

Klasyczna kolekcja mebli wypoczynkowych NOBLE wyróżnia się lekko odchylonymi siedziskami. Fotele i sofy NOBLE ozdobione są u podstawy charakterystycznym wspornikiem. Wszystkie meble NOBLE tapicerowane w ekoskórze standardowo posiadają charakterystyczną stebnówkę w kolorze kremowym.

Wspornik dostępny jest w trzech kolorach: chrom, czarny i alu, zabezpieczony jest ślizgaczami z tworzywa sztucznego.

Kolekcja LOBO

Kolekcję foteli i hokerów LOBO wyróżnia kulista sylwetka siedzenia, wsparta na rożnych rodzajach podstaw. Seria Lobo to klubowe fotele i hokery obrotowe, ergonomiczny fotel biurowy i funkcjonalne stabilne fotele na charakterystycznych podstawach typu nóżki.

Kolekcja HOLLY PLUS

HOLLY PLUS to bardzo wygodna sofa o niewielkich wymiarach. Sofa posiada funkcję spania.

Kolekcja CUBBY

Nowoczesne sofy i fotele CUBBY o szerokich siedziskach tworzą komfortowe miejsce wypoczynku. Meble o solidnej konstrukcji produkowane są w tradycyjnej technologii. Zastosowane materiały gwarantują ergonomię i komfort użytkowania.

Wzornik MARBET STYLE

Cennik_Marbet Style_cz_1

Cennik_MARBET_STYLE_KOLEKCJA_NEON

Cennik_MARBET_STYLE_KOLEKCJA_FIN

Katalog MARBET STYLE

Atesty

Zamówienie