To system mebli biurowych zapewniający stworzenie praktycznych i komfortowych miejsc do pracy.
Dwustanowiskowe układy biurek oparte na wspólnym stelażu i z wygodnym kontenerem dają swobodę ruchu oraz łatwy dostęp do dokumentów.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem.

Meble pracownicze INVEST PLATE

Meble pracownicze PLATE to dobrze zorganizowana przestrzeń i idealna organizacja pracy.
Różnorodność typów szaf: szafy z drzwiami płytowymi, szklanymi uchylnymi, żaluzjowe oraz regały dają możliwości aranżowania niezależnie od charakteru pracy biurowej. Szafy z drzwiami szklanymi pełnią funkcję witryn w gabinecie. Szafy z drzwiami płytowymi, regały pozwalają na optymalne składowanie i archiwizowanie dokumentów w biurze.
Biurka PLATE oparte na nodze płytowej i szafce tworzą optymalne stanowisko do pracy. Z łatwością budować można układy wielostanowiskowe z kontenerami-szafkami na dokumenty i wieszakami na komputer.

Meble pracownicze INVEST CEFORM

Meble pracownicze CEFORM to praktyczne i komfortowe miejsce pracy.
Podstawa biurka umożliwia prowadzenie okablowania pionowego i poziomego w specjalnych uchwytach, dzięki czemu w łatwy sposób uporządkować można szereg kabli ograniczających przestrzeń. Organizator w szufladzie kontenera porządkuje szereg niezbędnych do pracy biurowej przyborów, praktyczny pod względem dostępności do dokumentów – schowek na osobiste rzeczy.
Wyprofilowany kształt biurka zapewnia wygodę dla użytkownika. Szersza strona blatu jest idealnym miejscem na ustawienie monitora, a przy zestawie z kontenerem stacjonarnym zwiększa przestrzeń roboczą. Panele dzielące zwiększają komfort niezbędny podczas indywidualnej pracy.

Meble pracownicze INVEST SMART

Meble pracownicze SMART to system biurek i regałów w którym można komponować różne układy dostosowane do charakteru pracy w biurze. Rozwiązuje problemy z dostępem do komputera i dokumentów bez potrzeby wstawania z krzesła. Drukarka może być w zasięgu ręki czterech pracowników. Dzięki czemu miejsce pracy staje się praktyczne, wygodne i elastyczne.
Poduszki z miękkiej płyty hdf pokryte tkaniną mocowane na panelach tworzą prawidłowy klimat akustyczny w pomieszczeniach. Dodatkowo umożliwiają przypinanie karteczek.
Układy wielostanowiskowe dzięki systemowi szafek podbiurkowych będących podstawą biurka oraz szafek przybiurkowych optymalizują powierzchnię do pracy.
Konstrukcja szafek daje możliwość prowadzenia okablowania.
Oprócz typowego zastosowania jak przechowywanie różnego rodzaju dokumentów spełniają funkcję przystawek, umożliwiają wygodne ustawienie stacji dysków nie ograniczając swobody pracy.
Sprawdzają się w organizowaniu niewielkich powierzchni biurowych.
W nowoczesnych dynamicznych firmach skład zespołu pracującego w jednym pomieszczeniu zmienia się często. Platforma tworzy zupełnie nowy sposób planowania. Umożliwia tworzenie konfiguracji w zależności od charakteru pracy. Złożona z kilku blatów z ruchomymi panelami daje możliwość konfigurowania stanowisk pracy bez konieczności przemeblowania. Panele wyznaczają stanowiska pracy i swobodnie dzielą przestrzeń, porządkując ją optycznie. Dają poczucie posiadania własnego terytorium co nie jest bez znaczenia dla samopoczucia użytkownika. Do aranżowania w open-space stosuje się ciągi biurek w układzie wielostanowiskowym – platformy, dwustanowiskowe visa vis, pojedyńcze szeregowe lub wolnostojące.
Regały i szafy żaluzjowe oprócz funkcji przechowywania dokumentów mogą służyć jako ekrany wydzielające pomieszczenia biurowe.
Ciągi komunikacyjne w open-spaces wydziela się często szeregiem regałów, które posiadają w opcji sztywną, dekoracyjną ścianę tylną. Panele są krótsze niż blaty, dzięki czemu przestrzeń jest częściowo  otwarta dla komunikacji wzrokowej i można prowadzić kable pomiędzy stanowiskami.
Kontenery mobilne zapewniają szybki dostęp do potrzebnych dokumentów.
Ustawienie biurek w kształcie litery U zapewnia wszystkim uczestnikom kontakt wzrokowy, pozwala również na wygodne ustawienie projektora. Mediabox nie tylko ułatwia pracę IT przy organizowaniu systemu przeprowadzania okablowania w biurze, również użytkownik z łatwością korzysta ze źródła gniazd zasilających i telekomunikacyjnych w pracy. Ułatwia dostęp do prądu i ergonomicznego rozmieszczenia urządzeń takich jak komputery czy drukarki. Mediabox z rozdzielaczem prądowym może być stosowany w biurkach i stołach konferencyjnych.

Meble gabinetowe INVEST

Lady recepcyjne INVEST SOLIO

Lady recepcyjne SOLIO charakteryzuje wizualna lekkość i nowoczesność.
Recepcja to miejsce pierwszego kontaktu z klientem. Właściwie zorganizowana umożliwia współpracę z innymi działami firmy, dzięki czemu klient szybko i sprawnie otrzymuje informacje.

Stoły konferencyjne INVEST

Katalog INVEST

Atesty

Zamówienie