GROSPOL to firma oferująca komfortowe fotele biurowe.  Właściwości estetyczne oraz wysoka jakość produktów to prócz ergonomii jeden z priorytetów jej działalności.

Fotele biurowe GROSPOL FREE

Krzesła Free to połączenie wysokiego komfortu użytkowania i atrakcyjnej ceny nabycia. Konstrukcja krzesła w kolorze jasno szarym oraz radosne kolory tkanin i siatki sprawiają że Free jest również pewnym wyjątkiem na rynku siedzisk biurowych, gdzie dominuje kolor czarny. Oparcie krzesła wykonane zostało z praktycznej siatki, która dostosowuje się do pleców Użytkownika zapewniając równocześnie odpowiednią cyrkulacje powietrza. Synchroniczny mechanizm ruchowy pozwala na nieustanne podparcie pleców Użytkownika podczas pracy, z możliwością blokady kąta wychylenia oparcia względem siedziska w wielu pozycjach.

Fotele biurowe GROSPOL FUTURA

Sprawdzone w wielu domach, firmach, instytucjach, niezmiennie niezawodne i wygodne.

Fotele biurowe GROSPOL GROS

Komfortowe modele o uniwersalnej stylistyce wyposażone w mechanizm ruchowym Multiblock, umożliwiający “bujanie się” w fotelu lub jego blokadę w każdej pozycji kołyski. Fotele z chromowaną podstawą jezdną, mające wysoką jakość materiałów obiciowych oraz staranne wykonanie z dbałością o każdy szczegół.

Fotele biurowe GROSPOL IOO

Modele spełniające najwyższe wymogi ergonomicznego miejsca pracy. Wszystkie fotele tej serii wyposażone zostały w regulowane podłokietniki, synchroniczne mechanizmy ruchowe gwarantujące odpowiednie podparcie ciała w czasie pracy, oparcie profilowane w części lędźwiowej, regulację głębokości siedziska oraz wiele innych funkcji zapewniających Ergonomię na najwyższym dostępnym poziomie. Na Państwa uwagę zasługują również profile siedzisk, ukształtowane tak, aby zapewnić najwyższy komfort i całkowicie wyeliminować ucisk na uda.

Fotele biurowe GROSPOL NEXT

Chromowane elementy, kremowa naturalna skóra licowa i obustronne tapicerowanie.

Fotele biurowe GROSPOL NEXUS

Komfortowe Fotele, z których nie chce się wstawać, mechanizm Multiblock i naturalna skóra licowa są w Nexus-ach standardem.

Fotele biurowe GROSPOL RELAX

Wygodnei starannie wykonane. Uznanie wśród Klientów zdobywają od lat.
Fotel i podłokietniki tapicerowane skórą licową.